דף הבית >> פרופיל חברה >> עוגני קרקע וברגי סלע

עוגני קרקע וברגי סלע

מפעל העוגנים

מערך השירות שלנו ללקוחות בתחום הגיאוטכניקה כולל מפעל ממוחשב אוטומטי לייצור עוגני כבלים - זמניים וקבועים. מדובר במפעל יחיד מסוגו במזרח התיכון.
עוגני הכבלים שאנו מייצרים מאופיינים בהגנה מקסימלית נגד קורוזיה; פועל יוצא של שימוש בציוד השחלה וגירוז מתקדם, המאפשר ייצור סדרתי של עוגנים קבועים וזמניים כמעט ללא מגע יד אדם. המערכת חותכת את כבלי הפלדה לאורך הדרוש, מפצלת אותם לגדילים נפרדים, מגרזת את הגדילים בחומר נגד קורוזיה, מצופפת ומחזירה את הגדילים מחדש למידות של הכבל ומשחילה אותם לתוך צינורות העטיפה. כך מתקבלים אורכי השחלה מדוייקים באזור החופשי של העוגן ואיכויות הגנה אנטי קוריזיבית גבוהות ביותר, שאינן ניתנות להשגה בתהליך ייצור ידני. טכניקה זו היא ייחודית, ומיושמת אצלנו ובאירופה במפעלים בודדים בלבד.

חברת ליפסקר ושות' מייצרת עוגנים בהתאמה מלאה לתקן האירופי, הגרמני והתקן הישראלי שפורסם בחודש ינואר 2011. מערכת האיכות שלנו פועלת תחת תקן איזו 9001-2008 ומפוקחת על-ידי מכון התקנים הישראלי.

אנו מסוגלים לספק כמויות גדולות מאוד של עוגנים זמניים וקבועים בכל יום עבודה, הודות לשני קווי הייצור שאנו מתפעלים בו-זמנית. תפוקות הייצור שלנו גבוהות ביותר, ללא כל השוואה לייצור ידני. יתרון זה הוא משמעותי ביותר בתהליך ייצור עוגנים קבועים, שהוא מסובך ומורכב אף יותר. הכמויות הגדולות שמייצר מפעלנו מקנות יתרון חשוב ללקוחותינו, היות וניתן להוביל כמויות גדולות של עוגנים בכל הובלה בודדת, ולחסוך בעלויות שינוע.
בעוגנים הקבועים (וגם במידת הצורך בעוגנים זמניים), ניתן להתקין בראש העוגן, כחלק אינטגרלי ממנו, מערכת למדידה קבועה של עומס משתייר (מערכת שפותחה על-ידי חברת ליפסקר ושות') מסוג S.A.M (הורד קובץ).
שני חידושים אלו בתחום העיגון - הגירוז הפנימי המדויק של גדילי הכבל והמערכת החדישה לבדיקת עומס משתייר – הם שעושים את העוגן מתוצרתנו לבטיחותי והאמין ביותר בשוק ולבעל יכולת עצמית למעקב קבוע אחר תקינותו.
בנוסף, מייצר המפעל עוגנים מוזרקים בדייס צמנטי או בתערובת אפוקסי, באמצעות מערך הזרקה מיוחד, המבטיח את מילוי חלק התפיסה של העוגן ללא סדקים .זהו תהליך המשפר את איכות הגנת העוגן כנגד קורוזיה לבלי הכר.
תהליך ייצור העוגנים כולו נעשה בפיקוח צמוד וקפדני של מהנדסי החברה – החל משלב תכנון מבנה העוגן, ייצורו ועד למסירתו למזמין. אנו מעניקים שירותי תמיכה מקצועית ללקוחות משלב תכנון מבנה העוגן ועד להתקנתו בשטח.
ניתן לרכוש אצלנו עוגני כבלים זמניים וקבועים מכל סוג, באורכים של עד 30 מטר ויותר.ניתן גם לרכוש אצלנו עוגני מוטות מתוצרת DSI ואביזרי עיגון משלימים כגון פלטות, בתי תפסניות, מערכות דריכה מתקדמות ועוד.הורד קובץ.

מוצרים גיאו-טכניים

אנו מייצרים ומשווקים מוצרי גיאוטכניקה שונים שנוסו בהצלחה בפרוייקטים של החברה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות בייצור ובביצוע.

אנו מעמידים לרשות הלקוח את הידע ההנדסי העצום שנצבר בחברתנו במהלך 50 שנות פעילות בתחום התשתית התת-קרקעית בישראל ומחוצה לה, וכן ידע שנאסף על ידי חברות זרות מובילות שאנו נציגיהן הבלעדיים בישראל:DSI גרמניה, יצרן ומשווק מהגדולים באירופה של פלדות דיוידאג, עוגני קרקע, ברגי סלע, מערכות דריכה, ציוד לבטון דרוך ועוד. ו - DSI-ALWAG מובילה עולמית בתחום הציוד והאביזרים למנהור. יצרן ומשווק של יצרן ומשווק של ברגי סלע Self Drilling,   ברגים מכניים , ברגי אומגה, ,מסבכוני LATTICE GIRDERS, ועוד.

המוצרים כוללים: מוצרי גיאוטכניקה: מתוצרת ליפסקר עוגני כבלים זמניים וקבועים – מיוצרים במפעל חדיש ממוחשב ,היחיד מסוגו במזרח התיכון.חלקי העוגן מיוצרים מחומרים מעולים בפיקוח שוטף של מכון התקנים ובהתאם לתקן הישראלי והארופי.הורד קובץ אנו מייצרים ומשווקים מערכות בקרה לעוגני קרקע מסוג SAM הורד קובץ וציוד לבדיקת בטונים


מוצרים גיאוטכניים מתוצרת DSI

פלדות דיוידאג/עוגני מוטות – ניתן לרכוש אצלנו מגוון עצום של פלדות מקוטר12 מ"מ ועד קוטר75 מ"מ באורכים מ6 מטר ועד 12 מטר.לחוזקים מ מ500/550 עד 950/1050.ניתן לקבל את הפלדה כחומר גלם או מורכבת כעוגן כולל כל חלקיו מוכן להתקנה. עוגני מוטות הברגה הניתנים לפרוק חלקי או מלא

מערכות דריכה – ניתן לרכוש אצלנו מערכות דריכה מתוצרת DSI הטובות מסוגן בעולם לדריכה מאוחרת ולדריכת עוגני קרקע.

ברגי/מסמרי סלע וקרקע מסוג GEWI או+GEWIּ

ברגי/מסמרי סלע וקרקע – אנו מייצרים ומשווקים ברגי סלע וקרקע סטנדרטיים בקטרים 25-36 מ"מ לפי דרישה וכן ברגים מסוג SELF DRILLING.
כל המוטות והאביזרים מלווים בתעודות בדיקה של היצרן בתאימות לתקן הגרמני והתקן הארופי ובתעודות אנליזה כימית. מיני כלונס GEWI

מוצרי מנהור מתוצרת ALWAG
SELF DRILLING ANCHOR
OMEGA BOLTS
CT-BOLT
AT-POWER SET SELF-DRILLING FRICTION BOLT
POWER SET TUBESPILE

LATTICE GIRDERS
LSC ELEMENTS CASING SYSTEM
PIPE UMBRELLA SUPPORT SYSTEM
DRAINAGE SYSTEM AND GRP INJECTION SYSTEM
AUTOMATION UNITS

אנו מעניקים ללקוח תמיכה טכנית מלאה ומענה על כל שאלה מקצועית.